Hakkımızda

49

yıllık tecrübe


Siz değerli müşterilerimize piyasaya girdiğimiz 1967 yılından beri hizmet vermekte ve bu yolda edindiğimiz tecrübeleri ürün kalitemize eklemekteyiz.

1000000

çift üretim


Bugün Doğru Plastik siz müşterilerimize yıllık bir milyon çift üretim kapasitesiyle hizmet vermektedir.

50

den fazla ürün çeşidi


Tarım, inşaat, temizlik, balıkçılık, kişisel kullanım gibi çeşitli tüketim alanlarına uygun ürün çeşitliliği

1967’den beri…

dogru-plastik-logo@2x

Doğru Plastik 1967 yılında Hacı Hayri Zengin tarafından Gaziantep’te kurulmuştur. Üretimine, o günün şartları gereği, geri dönüşümden elde edilen hammaddelerle başlayarak, bölgesindeki ilk plastik çizme üreticisi olmuştur.

Zaman içerisinde teknolojik gelişmelerle birlikte firmamız, dünya standartlarında ve yüksek kalitedeki RENOVA çizmelerini üretip, yaygın bayi ağı ile yurt içinde ve yurt dışında son tüketiciyle buluşturmaktadır.

İnşaat, çiftçilik ve gıda işleme endüstrileri için tasarlanmış olan Renova çizmeleri çok farklı kullanımlar için uygundur. Ayrıca tarımsal ve endüstriyel sektörlerde profesyonel kullanım için özel olarak geliştirilmiştir.

Üretimdeki ham madde, ara madde ve son analizler ile ürün dayanıklılık testleri, akreditasyon belgeli laboratuvarlarda gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden ürünlerimizden yüksek performans hedeflerken tercih önceliğimiz: İnsan, çevre, kalite, hizmet ve kazanç’tır.

Detaylarda farklı ve ayrıcalıklı hissettirmek RENOVA’nın ana hedefidir. Bu yüzden üretimden satışa ve satış sonrasına kadar her ürününün arkasında Doğru Plastik tarafından verilen servis ve destek güvencesi bulunmaktadır.

Misyonumuz

“RENOVA” markası altında ürettiği yüksek standartlı ve kaliteli ürünlerle tüketicinin ve aynı zamanda çalışanlarının tüm haklarını korumak; yarattığı istihdam ve ihracat yönüyle de, ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

“RENOVA” Markasının Türkiye’de ve dünyada aranılan beğenilen bir değer oluşmasını sağlamak, sahip olduğumuz değerleri sonraki nesillere aktarabilmektir.